תיקון ניידים

פירוק שלישי

כל בעלי המחשבים הניידים נתקלים בשלב זה או אחר בתקלה כלשהי במחשב הנייד שלהם ואז צצה מיד השאלה היכן ניתן לקבל שירות איכותי של תיקון ניידים, מיהו הטכנאי שיכול לבצע תיקון מקצועי ואיכותי של מחשבים ניידים? .

תיקון ניידים אינו דומה לתיקון של מחשבים נייחים, לכן כאשר אנו מחפשים מעבדה המעניקה שירות של תיקון ניידים חשוב לבדוקשהמעבדה שאנו פונים אליה היא אכן מעבדה שיש לה התמחות מקצועית בתחום של תיקון ניידים.היום בדרך כלל אותם מעבדות עושות תיקוני מסכים למחשבים ניידים וגם עושות החלפת מסך למחשב נייד גם לאייפון וגם לאייפד

תיקון מחשבים ניידים יכול להיות תיקון בחומרה של המחשב הנייד או תיקון בתוכנה של המחשב הנייד.או תיקון במסך

ישנם עשרות סוגי טיפולים ותיקונים שניתן לבצע במחשב הנייד החל משדרוג הזכרון או המעבד של המחשב נייד ועד החלפת מנורת מסך של מחשב נייד או החלפת לוח אם.או החלפת מסך מכל סוג וגודל , החלפת מאוורר למחשב נייד ,תיקון צירים למחשב נייד

תיקון ניידים יהיה בד"כ יקר יותר מתיקון של  מחשבים נייחים, ברוב המקרים החלפת רכיב כלשהו במחשב הנייד תהיה יקרה יותר מהחלפת אותו רכיב במחשב הנייח, ותיקון תקלה כלשהי במחשב הנייד יהיה יקר יותר מתיקון אותה תקלה במחשב הנייח.

לעתים תיקון מחשב נייד דורש פניה ליצרן או ליבואן של אותו מחשב נייד שגובים מחירים גבוהים בעבור תיקון כל תקלה, ואם אין כבר אחריות על המחשב הנייד העלות של התיקון יכולה להיות גבוהה  .

תחזוקה נכונה וטיפול ראוי במחשב הניד יכולים למנוע בעתיד תקלות מיותרות לכן חשוב להקפיד על תחזוקה נכונה של המחשב הנייד וכך למנוע תקלות שעלותן הכספית יכולה להיות גבוהה.

תיקון ניידים דורש מהטכנאי ידע ונסיון מקצועי רב בכל הקשור לתחום של תיקון ניידים, לכן לפני שאנו ממהרים לתת את המחשב הנייד שלנו לטכנאי שהציע מחיר זול במיוחד, חשוב לבדוק שהטכנאי אכן יש לו מיומנויות מקצועיות מתאימות בכל הקשור לתיקון מחשבים ניידים.

לעתים יכולה להיות מעבדה שאנשי המקצוע שלה הם אלופים בתיקון מחשבים ניידים של יבואן ספציפי מסוים אך אין להם כל ידע מקצועי בכל הקשור לתיקון מחשבים ניידים של שאר החברות , לכן גם זה שיקול שיש לקחת בחשבון כאשר אנו צריכים למצוא את המעבדה או הטכנאי שיתנו לנו את השירות הטוב ביותר של תיקון ניידים.