לפטופ

למה אתם חייבים עמדות רישום לכנסים בכנס?

אם יש לכם כנס בקרוב, אחד הדברים שאתם חייבים בכנס עצמו היא עמדות רישום לכנס. באמצעות עמדות אלה ניתן לייעל בצורה הטובה ביותר את התור בכנס. עמדות הרישום נמצאות כבר בתחילת הכניסה לאולם ולאחר שהאורחים נרשמים הם מקבלים מדבקה או סיכה עם שמם וכן מתנה.

עמדות רישום לכנסים – מדוע חייבים בכנס?

כנסים רבים מתהדרים בעמדות רישום לכנס אשר נמצאות בכניסה לאולם שבהם יש לעמוד בתור כדי לקבל תג עם שם המשתתף. עמדות אלה נועדו לעשות סדר בעת הכנס כדי שלא ייווצר בלגן. כבר בעמדת הרישום מחפשים את שמו של המשתתף בכנס וכך יודעים כמה הגיעו לכנס וכמה לא הגיעו. כמובן ההרשמה עצמה לכנס מתבצעת דרך האונליין כמה חודשים מראש. לאחר קבלת התג עם שם המשתתף מקבל המשתתף מתנעה צנועה ואף יכול להתרשם מעמדות שונות שבהם מוכרים מוצרים או שירותים שונים בטרם הכניסה לאולם עצמו. העמדות עוזרות לשלוט על האירוע כולו במיוחד שמדובר על כמות גדולה של אנשים. כמו כן, במהלך השהות לאחר הרישום בעמדות רישום לכנס, אפשר ליצור לא מעט קשרים עסקיים עם עסקים שונים אשר באו לכנס. כך שמדובר על הזדמנות לא קטנה שיכולה למנף את העסק בצורה הטובה והיעילה ביותר.

חשיבות עמדות רישום לכנס

עמדות רישום לכנס הן עמדות חשובות ביותר בכל כנס בין שמדובר על כנס קטן, בינוני או גדול. באמצעות עמדות אלה ניתן לייעל את כניסת המשתתפים למקום האירוע בטרם כניסתם לאולם האירועים. בעמדת הרישום לכנס נרשמים כל המשתתפים אשר נרשמו לכנס כמה חודשים מראש בדיגיטל. המשתתפים חייבים לעבור בעמדת הרישום לכנס בכניסה כדי שיקבלו תג עם שמם ויופיעו ברשימות האירוע. העמדות נותנות מידע רב לאנשי הכנס על כמות המשתתפים בפועל שהגיעה ועל כמות האנשים שנרשמו ולא הגיעו. כך שאפשר לדעת כמה מקומות פנויים נותרו בכנס, כמו כן אפשר לדעת כמה רזרבות ישנן ואם כל המקומות  מלאים או שיש כמה פנויים. כלומר המטרה של מנהלי הכנס הוא לעבד את הנתונים במהירות המירבית כדי לקבל מידע זמין אונליין על האירוע עצמו בלי לטעות.

האם כל מארגני כנסים חייבים בעמדות רישום לכנס?

אם אתם מתכננים כנס בקרוב בין שאתם עסק קטן, בינוני או גדול אתם חייבים להציב בכניסה לאולם עמדת רישום לכנס אשר שם יכולים המשתתפים להירשם בטרם הכניסה לאולם עצמו. באמצעות עמדה זאת לעשות סדר באירוע עצמו ולדעת בוודאות מי הגיע ועל איזו כמות מדובר ומי לא הגיע לכנס. וכך אם יש מקומות פנויים אפשר להכניס משתתפים אחרים ולמלא את אולם האירועים עד הסוף. הודות לכך ניתן לחסוך בזמן יקר ומשאבים ולהתייעל בצורה טובה ונוחה יותר באירוע, דבר החשוב ביותר בכל כנס שמארגנים מראש.

מה זה סליקת אשראי?

אם אתם עסקתם קטן או בינוני ואתם גובים את העסקאות שלכם בכרטיסי אשראי, אתם חייבים מכשיר לסליקת אשראי. באמצעות מכשיר זה תוכלו לחייב את כרטיס

מערכת crm

למה כל עסק חייב מערכת CRM?

עסקים וחברות רבות מנהלים את עבודתם באמצעות מערכת CRM. מדובר על מערכת יעילה וחסכונית אשר מותאמת לצרכי העסק ונותנת תמונה מלאה על הנעשה עם הלקוחות.

ערוץ יוטיוב

כל הסיבות לפתוח ערוץ יוטיוב

כל עסק צריך היום ערוץ יוטיוב. אם אתם מרגישים שהעסק שלכם קצת תקוע, כנראה שאתם צריכים לשמן את מנוע השיווק שלכם, וכל האמצעים כשרים.