לפטופ

היתרונות של פיתוח תוכנה במיקור חוץ

בעידן הנוכחי בו הטכנולוגיה לא מפסיקה להתקדם לרגע, קשה לחברות רבות לעקוב אחר כל החידושים ולהטמיע את השינויים הנדרשים בארגון. התוצאה היא שאין להן תמיד את כוח האדם המיומן והדרוש לקחת את החברה קדימה והן נשארות מאחור.
מה עושים? מכניסים לתמונה מפתחי תוכנה במיקור חוץ. הכוונה היא למתכנתים ומהנדסים בעלי הניסיון, הכישורים והידע העדכני הנדרש לפיתוח תוכנה בסטנדרט הגבוה ביותר לאפיון וביצוע של פתרונות תוכנה בפרויקטים שונים בהייטק.

מדוע כדאי לחברות לשקול פיתוח תוכנה במיקור חוץ? הנה מספר פרמטרים שכדאי לשקול:

חיסכון כספי לאורך זמן – גיוס מפתחים וניהול המשאב האנושי יחד עם חפיפה וזמן הסתגלות, הרחבת מקום העבודה מהבחינה הפיזית ודאגה למשכורת קבועה ותנאים סוציאליים נלווים הם לא רק כאב ראש אחד גדול, הם מתורגמים גם להוצאות גבוהות. בפיתוח תוכנה אאוטסורסינג כשהעובדים החיצוניים אינם יושבים כלל במטה החברה אלא עובדים ממטה אחר או מביתם – אפשר לחסוך ובגדול. אתם מקבלים עובדים מקצועיים שכבר יודעים את העבודה וכיצד להתאים את המיומנויות שלהם לצרכים הייחודיים של הפרויקט והכל בלי שתצטרכו להשקיע בגיוס, לימוד עצמי או ניהול. הם יעשו את העבודה ואתם תשלמו נטו על העבודה המתבצעת ולא על כל המשאבים מסביב.
לא מתפשרים על איכות – עובדים פנימיים של החברה לא תמיד עומדים בקריטריונים של איכות. יתכן שהם זה עתה סיימו לימודים או להפך – הם בתחום שנים רבות ושחוקים או חסרי הידע העדכני בנושאים של טכנולוגיות חדשות ולכן, אינכם מקבלים מהם את המקסימום הנדרש להצלחה היום בתעשייה התחרותית. חברות פיתוח תוכנה במיקור חוץ מקפידות על כוח אדם איכותי ביותר ומעבירות אותו את ההכרות הנחוצות לתרומתו המקסימלית לכל ארגון בו הוא ישולב. כלומר, תפיקו מעובדים אלה את הערך הגבוה ביותר.

בלעדיות היא שם המשחק – פעמים רבות עובדים בחברה נדרשים לג'נגל בין פרויקטים שונים, במיוחד בחברות קטנות החסרות במשאבים ובכוח אדם. התוצאה היא שהם לא תמיד משקיעים את המקסימום המתבקש בכל פרויקט וכמנהג הפתגם "תפסת מרובה לא תפסת". במיקור חוץ מייעדים לכם צוותי פיתוח שעובדים בלעדית אתכם וגם נותנים את חבילת הפיתוח האולטימטיבית. לא תצטרכו אפילו לחבר בין מפתחים שונים שילמדו לעבוד היטב זה עם זה – הצוות כבר מוכן, מזומן והוא רק שלכם לפרויקט ייעודי שניצב בראש סדר העדיפויות של החברה. האחריות כאן היא של צוות הפיתוח והוא ילווה אתכם לכל אורך הדרך ולכן, במיקור חוץ לרוב התוצאות יהיו מרשימות במיוחד מבחינת לוחות זמנים, עמידה בתקציב שהוגדר, בביצועים מקצועיים ובתוצרים של כל פרויקט.
תוספת של חדשנות – עובדי הארגון, כנאמר, לא תמיד שואבים ידע מבחוץ ולכן הם לא תמיד מצליחים להטמיע טכנולוגיות חדשות או פתרונות מתקדמים. מפתחים במיקור חוץ יכולים להביא את החדשנות לארגון בין אם אלה שיטות עבודה אפקטיביות ובין אם אלה פתרונות ייחודיים ולכן הארגון מרוויח גם ידע חדש שנכנס פנימה.

פיתוח תוכנה במיקור חוץ מצמצם עלויות ומעלה את הביצועים, משדרג את הפעילות העסקית של החברה ומפנה זמן לניהול של פרויקטים אחרים מבלי להתפשר על איכות המוצר.

מה זה סליקת אשראי?

אם אתם עסקתם קטן או בינוני ואתם גובים את העסקאות שלכם בכרטיסי אשראי, אתם חייבים מכשיר לסליקת אשראי. באמצעות מכשיר זה תוכלו לחייב את כרטיס

מערכת crm

למה כל עסק חייב מערכת CRM?

עסקים וחברות רבות מנהלים את עבודתם באמצעות מערכת CRM. מדובר על מערכת יעילה וחסכונית אשר מותאמת לצרכי העסק ונותנת תמונה מלאה על הנעשה עם הלקוחות.