לפטופ

להרגיע את הגוף והנפש עם טיפול שיאצו

מה כל כך מיוחד ברפואה הסינית? למה הרבה אנשים חוששים להתמודד עם הדרך הזאת ומעדיפים לקחת כדורים כימיקלים? טיפול שיאצו הוא פיסה קטנה מהעולם הגדול העונה לשם "רפואה סינית". הרפואה הסינית עוסקת בדרכים טבעיות דרכן נמצא פתרון לבעיות.

מהי רפואה סינית?

הרפואה הסינית כוללת בתוכה הרבה תחומים עתיקי יומין. השיטות השונות הקיימות ברפואה הסינית נמצאות בשימוש כבר למעלה מ-2,000 שנה. בין היתר, ברפואה הסינית נוכל למצוא: דיקור, טיפול במגע (שיאצו), תרגול גופני (יוגה), צמחי מרפא מיוחדים, קיבוע שברים ועצות לשינוי סדר היום שלנו. הרפואה המודרנית לא מסכימה עם דרכי הטיפול הקיימים ברפואה הסינית כמו נקודות צ'י, מכיוון שאין הוכחות מדעיות לדבר. הרפואה הסינית תרמה ותורמת במשך אלפי שנים לבריאות האדם תוך כדי הימנעות מלהכניס כימיקלים לפה או לחדור אל גוף האדם ולגרום לזיהום.

 

טיפול שיאצו

טיפול שיאצו מיועד להורדת לחצים נפשיים, טיפול בחרדות והתמודדות עם משברים נפשיים. מבחינה גופנית, טיפול שיאצו מקל על כאבי ברכיים, כאב גב ועוד… הטיפול מתרחש על מזרון או מיטת המטפל. במשך טיפול השיאצו המטפל יגע בנקודות בהן נקודות הצ'י (אנרגיה) חסומות. על פי הרפואה הסינית, יש נקודות צ'י מפוזרות בכל הגוף, כאשר כל נקודה משפיעה על חלק אחר בגוף ובחלקים הפנימיים שלנו. משך זמן הטיפול נע בין חצי שעה ועד שעה. טיפול שיאצו תורם להפחתת לחץ הדם, מרגיע את הנפש ומשפר את המערכת החיסונית שלנו. כדי להגיע לתוצאות רצויות, עלינו להמשיך לסדרת טיפולי שיאצו ולא לטיפול בודד.

 

למה מומלץ לבוא לטיפול שיאצו במקרי לחץ וחרדה?

כולנו נמצאים תחת לחץ נפשי, לעיתים המצב מחמיר ומגיע לחרדות חוזרות. האופן בו אנו חיים לא משרת את הגוף והנפש שלנו בצורה הרצויה. כאשר אנשים שונים נמצאים במצבי לחץ וחרדה הם מגיבים בצורות שונות, יש אנשים שיברחו ישר ולא יתמודדו עם המצב – אנשים אלה בדרך כלל פונים לצריכת אלכוהול וסמים. יש אנשים שיעדיפו לקחת תרופות פסיכיאטריות – חומר מלא בכימיקלים הגורם לנו גם הוא להתמכרויות. יש אנשים שיעדיפו לפתור את הבעיה בדרך טבעית – טיפול שיאצו. אנו מאמינים שכל טיפול טבעי, בין אם מדובר על שיאצו או על דיקור או כל דבר אחר, הוא עדיף על צריכת כדורים או אלכוהול. כאשר אנחנו לוקחים אחד מהשניים אנו רק בורחים עם המציאות ולו לכמה לשעות במקום לפתור את הבעיה לטווח הארוך. האחזות בכדורים פסיכיאטרים הפך להיות נפוץ בשנים האחרונות, אין דבר פסול בצריכה מסוג זה, אך תמיד עדיף את הדרך הטבעית. טיפולי שיאצו פותרים את הבעיה לטווח הקצר ולטווח הארוך, לא חסרים מטופלים שבחרו להמשיך את הטיפול גם לאחר תום סדרת הטיפולים, השעה הזאת בשבוע שאתה שוכב ומתנתק מהעולם שווה כל שקל.

מה זה סליקת אשראי?

אם אתם עסקתם קטן או בינוני ואתם גובים את העסקאות שלכם בכרטיסי אשראי, אתם חייבים מכשיר לסליקת אשראי. באמצעות מכשיר זה תוכלו לחייב את כרטיס

מערכת crm

למה כל עסק חייב מערכת CRM?

עסקים וחברות רבות מנהלים את עבודתם באמצעות מערכת CRM. מדובר על מערכת יעילה וחסכונית אשר מותאמת לצרכי העסק ונותנת תמונה מלאה על הנעשה עם הלקוחות.