לפטופ

היתרונות של ביטוח בריאות פרטי

לא כל אדם מבוטח בביטוח בריאות פרטי. לא כל אדם מבין את הנחיצות של ביטוח בריאות, לכן ריכזנו עבורכם את כלל היתרונות של ביטוחי בריאות פרטיים, וזאת בהשוואה לביטוחי בריאות שאינם פרטיים. מהם היתרונות של ביטוח בריאות פרטי?

יתרונות

  • יחס הולם – בניגוד לביטוחים ממשלתיים, התחרות אצל ביטוחי בריאות פרטיים הינה גדולה יותר. כתוצאה מהתחרות, על כל חברה של ביטוח בריאות פרטי לדאוג לשמר את הלקוחות שלה באופן קפדני יותר. לכן, היחס אותו תקבלו בחברות של ביטוח בריאות פרטי יהיה טוב יותר וברור יותר.
  • מסלולים – מאותה סיבה של התחרות הקיימת בביטוחי בריאות פרטיים, החברות הללו בחרו לשייך מסלולים שונים לאנשים שונים, המסלול תואם את הגיל, המצב הרפואי, המחיר אותו הלקוח מוכן לשלם וכו'…
  • ביטוח מקיף יותר – ביטוחי בריאות שאינם פרטיים לרוב לא יכסו אותנו בצורה מקיפה כמו אצל הביטוחים הפרטיים. בביטוח בריאות פרטי אנחנו מכוסים על תרחישים שיכולים לקרות וסביר להניח שלא יהיה לנו את הסכום כדי לשלם עבור התרופות המתאימות. בין אם מדובר בתרופה לסרטן כזה או אחר, בין אם מדובר בצורך להשתלת איבר בארץ ובחו"ל וכדו'… הרבה אנשים שמגיעים למצבים כאלה ואין להם ביטוח בריאות פרטי נותרים המומים אל מול סכומי עתק שהם צריכים לשלם כדי למצוא תרופה למחלה שלהם… כמו שאומרים, "עדיף להקדים תרופה למכה".
  • מחירים – היתרון הבולט שנמצא אצל חברות לביטוחי בריאות פרטיים הוא המגוון הרחב ברפורמות, אין מחיר מסויים לביטוח הפרטי, כדי לדעת מה המחיר אותו תשלם עליך בראשית לבחור ביטוח ספציפי, לדווח על מצב בריאותי כיום ועבר בריאותי, גיל ושאר שאלות שעליך יהיה לענות… רק ככה תוכל החברה לאמוד את המחיר עבור הרפורמה אותה בחרת. לרוב המחירים לא יקרים, מדובר במאה עד מספר מאות שקלים בודדים בחודש.
  • לקבל את מה שמגיע לך – לצערנו, לא חסרים מקרים בהם אנשים חושבים שהם מבוטחים על משהו אחד ולמעשה, הם כלל לא מבוטחים, הם לא קראו את האותיות הקטנות. בביטוחים כאלה ואחרים לעיתים לא נקבל הסבר מפורט על מה שמגיע לנו ומה לא. וכאשר אנחנו מגיעים למצב בו אנו צריכים לדרוש את הפעלת ביטוח הבריאות, אנו מגלים שאנו כלל לא מכוסים. מצד שני, ביטוח בריאות פרטי מציע לך את הרפורמה בצורה מפורטת, מסביר על מה אתה מכוסה ומה לא, יש לך סוכן להתייעצות והסברה בכל זמן שצריך וכך אתם יכולים להימנע מעוגמת נפש.

חשוב לציין

קיימות עשרות חברות לביטוחי בריאות פרטיים או ביטוחים בכלל, לפני בחירת הביטוח, עשו סקר מעמיק ובדקו איזו חברה עונה על כל הדרישות שלכם, איפה ניתן לקבל את המחיר הכי נוח והרפורמה הכי אמינה. אל תשכחו לשאול את כל הפרטים, ואף מומלץ להקליט את השיחה כדי שתוכלו לזכור מה מגיע לכם ומה לא.

מה זה סליקת אשראי?

אם אתם עסקתם קטן או בינוני ואתם גובים את העסקאות שלכם בכרטיסי אשראי, אתם חייבים מכשיר לסליקת אשראי. באמצעות מכשיר זה תוכלו לחייב את כרטיס

מערכת crm

למה כל עסק חייב מערכת CRM?

עסקים וחברות רבות מנהלים את עבודתם באמצעות מערכת CRM. מדובר על מערכת יעילה וחסכונית אשר מותאמת לצרכי העסק ונותנת תמונה מלאה על הנעשה עם הלקוחות.