לפטופ

על מה שטוב ורע באתרי רישום לכנסים

כרטיס הביקור האינטרנטי של כנסים כיום הם אתרי רישום. אתרי אינטרנט תדמיתיים ואינטראקטיביים שנועדו לעדכן את המשתתפים בתוכנית הכנס וכן להניע אותם לרישום ולדווח להם על עדכונים חשובים לקראת הכנס, באירוע עצמו ולשמור אתם על קשר לקראת אירועים עתידיים. לא מדובר באותם אתרי הרישום כמו של פעם. מדובר באתרים דינאמיים בהתאמה אישית שעוצבו לפי הצרכים המדויקים של המארגנים ומסוגלים אפילו להפיק דאטה בייס מרשימה לצורכי ניתוח ומעקב.

אז מהם היתרונות והחסרונות באתרי רישום ואילו פיצ'רים עושים הבדל גדול?

התאמה ישירה לסוג הכנס

היתרון המרכזי באתר אינטרנטי לכנס זה שהוא כולל תחת קורת גג אחת את כל המידע, תנאי הרישום וטכנולוגיית הרישום הנדרשת. מצד שני, אתרי רישום שאינם ידידותיים או נגישים למשתמשים עשויים להפוך את מלאכת הרישום למסורבלת ואף לעכב הרשמה. לכן, חשוב מראש לתכנן אתר בעל ממשק פשוט, קריא בו המלל והתמונות מוצגים בדרך אטרקטיבית. חשוב שהאתר יהיה מתאים לסוג הכנס, לקונספט (למשל, כנס לאדריכלים מול כנס לחברות הייטק, תערוכה מול הרצאות וימי עיון) וישדר תחת זהות מיתוגית את המסר שהמארגנים רוצים להעביר. רק מעטפת נכונה התואמת לאג'נדה של הכנס ולאסטרטגיית האירוע תוכל לעשות את העבודה הנחוצה ולעודד רישום.

הטכנולוגיה במקום הראשון

מעבר לעיצוב ולממשק, יש חשיבות רבה לטכנולוגיה. אתרים סטנדרטיים נשארים בגדר אתרי מידע ורישום בלבד בעוד מערכות מתקדמות מאפשרות לבצע רישום חכם יותר. כמו למשל, להפיק תגים אונליין ביום הכנס דרך המערכת ולייצא נתונים אודות המשתתפים תוך ניטור הפעילות שלהם ביום הכנס עצמו וכך להציע להם בהמשך הצעות מכיר יעילות שמותאמות לצרכים שלהם. ניתן גם דרך מערכות מתקדמות לשלוח התראות שונות, הטבות והרשאות, קודים שונים, דיוורים בתפוצה רחבה ודיוורים פרסונאליים. אתרי רישום עם טכנולוגיה מתקדמת מאפשרים להשיג את המטרות של מארגני הכנס ולנהל את הכנס בדרך מוצלחת ויעילה במיוחד. כלומר, בבחירת אתר חשוב שהאתר יגיע עם מערכת בק אופיס באמצעותה ניתן לנהל את כל הרשומות ולאחר מכן גם לנתח את הנתונים ולהפיק מהם תובנות להמשך הדרך, לאירועים הבאים.

אתרי רישום עם קומפיוטרגרד כנסים – הפתרון האידיאלי לעסקים

חברת קומפיוטרגרד מציגה אתרי רישום קאסטום מייד בטכנולוגיה ייחודית לכל סוגי הכנסים. האתרים החכמים מאובטחים ומצוידים בתשתית מתוחכמת. האתרים מוצעים במספר שפות, כוללים אפשרות למסלולים שונים לפי תוכנית הכנס, מערכת סליקה, אופציה לשליחת דיוורים והתראות, מתן הטבות ייעודיות והקצאת הרשאות, פתרונות רישום מתקדמים והכל על בסיס חשיבה מעמיקה על "המסע" שעובר הלקוח באתר הרישום תוך התאמה ישירה לצרכי המארגנים ולציפיות שלהם מהרישום ומניהול הכנס. כמו כן, ניתן לעבד את הנתונים הנשמרים על הפלטפורמה ולקבל מידע בזמן אמת המבוסס על אתר הרישום וכך לקבל החלטות חכמות בזמן אמת, בכנס עצמו.

הכתבה נעשתה בשיתוף קומפיוטרגרד – פתרונות מתקדמים לניהול כנסים ורישום משתתפים

מה זה סליקת אשראי?

אם אתם עסקתם קטן או בינוני ואתם גובים את העסקאות שלכם בכרטיסי אשראי, אתם חייבים מכשיר לסליקת אשראי. באמצעות מכשיר זה תוכלו לחייב את כרטיס

מערכת crm

למה כל עסק חייב מערכת CRM?

עסקים וחברות רבות מנהלים את עבודתם באמצעות מערכת CRM. מדובר על מערכת יעילה וחסכונית אשר מותאמת לצרכי העסק ונותנת תמונה מלאה על הנעשה עם הלקוחות.