לפטופ

"מדברים טוב, עושים טוב": יום המעשים הטובים לשנת 2019 יוצא לדרך

יום המעשים הטובים חוגג השנה 13 שנים להיווסדו עם מעל ל-2 מיליון ישראלים שייצאו ב-2 באפריל לעשות טוב בכל הארץ עם אינספור אפשרויות המציעות פעילויות שונות של התנדבות, עשרות מתחמים של מעשים טובים על הדרך ועוד. בואו להתעדכן

יום המעשים הטובים, בשנתו ה- 13, מרחיב את מעגלי עשיית הטוב ומהווה יום שיא לעשיית טוב כל השנה. אחד מכל 4 ישראלים ישתתף באלפי הפעילויות ברחבי הארץ, שיהיו בין השאר בסימן "מדברים טוב, עושים טוב". היוזמה, שנולדה בישראל, סוחפת מיליוני בני אדם במעל 100 מדינות.

יום מעשים טובים 2019 יתקיים השנה בישראל ביום שלישי ה-2 באפריל וצפויים להשתתף בו למעלה מ-2 מיליון ישראלים בפרויקטים מדן ועד אילת. יום מעשים טובים, שהפך ליום בינלאומי, יצויין השנה ברחבי העולם ב-7 באפריל בלמעלה מ-100 מדינות ויהיו מעורבים בו מיליוני אנשים.

יום מעשים טובים הינו פרויקט הדגל של עמותת "רוח טובה", המרכזת כל השנה את כל הזדמנויות ההתנדבות בישראל במקום אחד. לעמותה יש את מאגר ההתנדבות הגדול במדינה. יוזמת יום המעשים הטובים שרי אריסון: "יום המעשים הטובים, שנולד לפני כ-13 שנים, הפך לגורם מאחד בזכות הפשטות שבו, ובגלל היכולת של כל אחת ואחד להתחבר אליו. השנה שמנו זרקור על דיבור חיובי, פירגון ומילים טובות. דווקא בעת הזו, חשוב לנו לחדד את המסר 'מדברים טוב, עושים טוב', כדי ליצור שיח מכבד, מגשר, ומכיל במטרה ליצור אחדות ואהבת חינם בעם".

הכתבה המלאה ב – Ynet

אתר יום המעשים הטובים

מה זה סליקת אשראי?

אם אתם עסקתם קטן או בינוני ואתם גובים את העסקאות שלכם בכרטיסי אשראי, אתם חייבים מכשיר לסליקת אשראי. באמצעות מכשיר זה תוכלו לחייב את כרטיס

מערכת crm

למה כל עסק חייב מערכת CRM?

עסקים וחברות רבות מנהלים את עבודתם באמצעות מערכת CRM. מדובר על מערכת יעילה וחסכונית אשר מותאמת לצרכי העסק ונותנת תמונה מלאה על הנעשה עם הלקוחות.