הזמנת חדר בריחה אונליין

escaperoom

אם אתם מחפשים מקום מאתגר שבו תוכלו להפעיל את המוח ולהרגיש את האדרנלין זורם בדם שלכם כפי שמעולם לא הרגשתם- הזמינו בהקדם מקום ברשת חדרי הבריחה הגדולה בישראל- אסקייפ רום.

מה זה חדר בריחה ולמי הוא מיועד?

המשחק המרתק שנקרא חדר בריחה הומצא לפני למעלה מעשר שנים, והפך ללהיט בישראל במיוחד בשנה האחרונה. בכל אחד מהחדרים הללו הוקמה תפאורה ייחודית, המיועדת על מנת לייצר אווירה בהתאם לסיפור שאליו מתייחס החדר. כל אסקייפ רום הוא בעצם עולם נפרד, והשחקנים הופכים לדמויות בתוך העולם הסגור הזה, כאשר המטרה היא לצאת מתוך החדר- וכך בעצם לנצח.

היציאה מן החדר מתאפשרת רק לאחר שהשחקנים פותרים חידות מכל מיני סוגים, חידות ברמות קושי משתנות שלרוב ידרשו חשיבה "מחוץ לקופסה" והפעלת יצירתיות. זו הסיבה שחדרי בריחה אינם מיועדים אך ורק לאנשים עם "מוח מתמטי", אלא לכל אחד בעצם- המטרה בהקמת חדרי הבריחה היא לאפשר בילוי קבוצתי של שני אנשים ומעלה, שמשתפים פעולה על מנת לפתור את כל המשימות שיביאו אותם לניצחון, ולפתיחת הדלת בחדר. במהלך כל המשחק ניתן להיות בקשר עם מפעילי חדר הבריחה, לקבל רמזים בעת הצורך ולהיעזר בהם בכדי להצליח לעמוד במשימות בזמן.

מה הייחודיות של רשת אסקייפ רום ישראל?

הרשת הגדולה ביותר בארץ המפעילה חדרי בריחה בפריסה ארצית, מציעה חדרים מיוחדים במינם, בהם תוכלו להיכנס לדמויות מתוך סיפורים בתקופות שונות ולמלא תפקיד בתוך הרפתקה יוצאת דופן. הייחודיות באסקייפ רום ישראל היא בפשטות ההזמנה- אפשר להיכנס בקלות לאתר, לבדוק את זמינות החדר שבו מעוניינים- ולהבטיח לעצמכם תאריך ושעה שבו החדר יהיה כולו שלכם, לחוויה שלא תוכלו לעבור בשום מקום אחר.

איך אפשר לתכנן את הבילוי מראש ולהיות בטוחים שיש מקום?

 

הממשק הנוח לתפעול באתר של אסקייפ רום ישראל, יאפשר לכם להזמין מראש את אחד מחדרי הבריחה, לשימושכם הבלעדי ולהנאה שלכם בלבד. בלוח תוכלו לראות אילו תאריכים פנויים ובאילו מקומות בארץ. מומלץ לבחון האם בעיר שבה אתם מעוניינים לשחק בחדר הבריחה- יש כמה אופציות של חדרים לבחירה, כך תוכלו לבחור את זה שהכי מרתק אתכם.

הזמנת אסקייפ רום אונליין
ממשק ההזמנות של אסקייפ רום ישראל

כדאי לוודא מראש כמה משתתפים עומדים לקחת חלק בחדר הבריחה, לוודא אילו חדרים מתאימים לקבוצות בהרכב שלכם, ולוודא את השעות הפנויות בתאריך שבו אתם רוצים להגיע. האפשרות להזמין חדרים לפי שעות פנויות, מאפשרת לכם לתכנן את לוח הזמנים שלכם באותו יום במדויק, וליהנות מהחוויה כחלק מיום שלם של בילוי משותף.

להזמנת חדרי בריחה כנסו לאתר:

https://www.escaperoom.co.il